Ankara YDS  Kursu;

American LIFE Dil Okullarında  Ankara YDS Kursu  hazırlık gruplarımız uzman öğretmen kadrosu ile hafta içi ve hafta sonu olarak eğitime başlayacaktır.

YDS hazırlık kursumuza katılacak öğrencilerimiz kayıt olacakları döneme göre 180 ders saatine varan eğitim alacaklardır. Ders içeriği olarak YDS‘nin gereklilikleri olan test teknikleri, sınav pratiği ve kelime bilgisi çalışmaları yapılacaktır. Yabancı Dil Sınavı için dahil olacağınız hazırlık grubunda istenilen seviye B2 Upper Intermediate seviyesidir. Bu seviyenin istenmesinin başlıca sebebi öğrencinin dil bilgisi konularında eksiğinin olmaması beklentisidir.Buna bağlı olarak da sizler soruları en hızlı ve doğru olarak cevaplamanıza olanak sağlayan eğitimle, zamanı nasıl kullanacağınız hakkında gelişim gösterirsiniz. Yoğun ve başarı odaklı bir eğitimle çıktığımız bu kısa yolculukta, haftada 2 gün 8 ders saati konu anlatımı, kelime çalışması ve soru çözümü yaparken, 2 gün de deneme sınavı ve soru çözümü dersleri olacaktır. Sınıflarımız maksimum 12 kişiliktir.

YDS kursuna kayıt yaptır ücretsiz  konuşma dersleri kazan

YDS Hazırlık kursuna kayıt olan öğrencilerimiz, American LIFE Dil Okullarından Yaşam Boyu Eğitim Desteğini de ücretsiz olarak alacaklardır. American LIFE Dil Okullarının tüm şubelerinden, yaşam boyu ücretsiz olarak yararlanacağınız konuşma kulüpleri, dil bilgisi kulüpleri, okuma kulüpleri, yazma kulüpleri sizlerin dil de gerileme, dili unutma korkusunu da ortadan kaldıracaktır.

Ücretsiz seviye tespit sınavımız için lütfen randevu alınız.

YDS Hazırlık Kurslarımız Hakkında Detaylı Bilgi İçin İletişim; 0312 432 00 23

Adres; Meşrutiyet Caddesi Servet Apartmanı 5/2 Kızılay ANKARA