American LIFE Dil Okulları Ankara Kızılay Temsilciliği Olarak YDS Ön Hazırlık ve YDS Hazırlık Gruplarımız  Başlıyor.

Kurumumuz güvencesi ile uygulanan ve sadece YDS temel alınarak oluşturulmuş müfredatımız ile, ön hazırlık gruplarımızda öğrencilerimizin genel İngilizce eksiklerini kapatıyoruz. Konu anlatımı ve soru çözümleri ile, eksik veya unutulan konular tekrar edilerek, gerekli olan kelime bilgisi öğrencilere kazandırılıyor. Okuma çalışmalarında tümden gelim yöntemi kullanılarak, bir cümleyi nasıl tam karşılığını vererek okuyup anlayabileceğinizi öğretiyoruz. YDS de en çok çıkan kelime ve yapı tipleri dikkate alınarak hazırlanan deneme sınavları ve yaprak testleri ile öğrencilerimize sınav pratiği kazandırıyoruz.

 

YDS Ön Hazırlık Gruplarımız 

Hafta İçi Dersleri ; Salı – Perşembe (18.30-21.40)

Hafta Sonu Dersleri; Cumartesi – Pazar (17:00-20:10)

YDS Hazırlık Gruplarımız

Hafta İçi Dersleri ; Salı – Perşembe (18.30-21.40)

Hafta Sonu Dersleri; Cumartesi – Pazar (17:00-20:10)

 

YDS gruplarımıza katılacak öğrencilerimiz öncelikli olarak bir seviye tespit sınavına dahil olurlar. Sınav sonucuna bağlı olarak, eğitim koordinatörümüz tarafından öğrencimizin First Step sınıflarımıza dahil olup olmayacağına karar verilir. First Step gruplarında ki öğrencilerimiz orta düzeyin altında kalan, dil bilgisi ve kelime çalışmasına ihtiyacı olan öğrencilerimizdir. Orta düzeyin altında olan öğrencilerimize YDS ön hazırlık ve YDS hazırlık olarak toplamda 160 ders saati olarak eğitim verilir.

Orta düzeyde İngilizce yeterliliğe sahip olan öğrencilerimiz, ön hazırlık dersi almadan YDS hazırlık gruplarına dahil olarak, 120 ders saati eğitim alırlar.

YDS Öğrencilerimize Speaking Garantisi

YDS öğrencileri için 4 beceriden Speaking kısmı her ne kadar sınav için önem arz etmese de bizler YDS öğrencilerimize de genel İngilizce öğrencilerimize sunmuş olduğumuz Yaşam Boyu Eğitim Desteği kulüplerine ücretsiz katılım hakkını sağlıyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz sahip olduğu dil bilgisi ve kelime bilgisini pratik şansını alanında uzman yabancı öğretmenler ile ücretsiz olarak alırlar. Kulüplere katılım hakkından Yaşam Boyu tüm şubelerimizden yararlanabilirsiniz.

Yds‘ın da tüm sorularınızın cevapları için tıkla.

 

yds-hazirlik-deneme-sinavi

YDS Hazırlık Deneme Sınavı

YDS Erken kayıt avantajlarımızdan yararlanmak ve YDS kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için;

Adres: Meşrutiyet Cd. Servet Apt. No:5/2  Kızılay / Çankaya / ANKARA
Telefon: +90 (312) 432 00 23