NEDEN AmericanLIFE?

1-)KALİTELİDİR

AmericanLIFE Quality Management & Student Relations (Kalite Yönetimi ve Ögrenci Ilişkileri) departmanı “SİZ” odaklı bir yönetim ve hizmet anlayışı ile hareket eder. QMSR departmanı, yönettiği tüm süreçlerde siz değerli öğrencilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını belirler ve en kısa sürede karşılar. Unutmayın, AmericanLIFE için memnuniyetiniz her şeyin üstündedir.

2-)ÖĞRETİR

AmericanLIFE, Genel İngilizce Programlarında hedefe ihtiyaçlarınızı koyar. Amerika’da 32 eyalette kullanılan LinguaFolio kriterleri ile dünya standartlarında bir eğitim verir. Her beceriyi eşit seviyede (okuma, dinleme, yazma, karşılıklı konuşma ve sözlü üretim) kullanabilir duruma getirir. Eğitim sürecinde sizin ilgi alanlarınızı kapsayan ve gündemi içeren, güncel otantik ders materyallerini üretir ve kullanır.

3-PROFESYONELDİR

AmericanLIFE, TailorMade Business English, English@Breakfast, Get That Score,  My Mother Speaks English, S.O.S. gibi özel ürünleriyle ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler sunar. Bu markalaşmış ürünlerle dil eğitimine farklı bir boyut ve bakış açısı kazandıran AmericanLIFE, sektörün yenilikçi ve lider kurumudur.

4-DAHA FAZLADIR

AmericanLIFE, sizi hayat boyu destekler. +More English ücretsiz eğitim destek sınıfları kursunuz süresince gelişiminize katkı sağlar. Kurs sonrasında ise bu sınıflardan yaşam boyu Türkiye geneli tüm şubelerimizden ücretsiz faydalanarak öğrendiklerinizi unutmazsınız.

5-GERÇEKLEŞTİRİR

AmericanLIFE, size dünyanın kapılarını açar, sizi farklı kültürlerle tanıştırır. AmericanLIFE, 30’dan fazla ülkede, 250’den fazla okul ile iş birliği içindedir. Bu bağlantılarla yurt dışında Eğitim, İş, Staj vb. hayallerinizi gerçekleştirir.

 

6-GELİŞTİRİR

AmericanLIFE, Personal Development Seminars (Kisisel Gelisim Seminerleri) ile her anlamda gerçek bir profesyonel olmanızı sağlar ve sizi geliştirir. İş dünyasındaki güncel gelişmelerle ilgili sizi bilgilendirir. AmericanLIFE Sertifikalı Kişisel Gelişim Seminerleri CV’nizi güçlendirir.

7-SOSYALLEŞTİRİR

AmericanLIFE, Sosyal Aktiviteleri ve Sosyal Sorumluluk Projeleri ile öğrencilerinin çevrelerini genişletir, eğlendirirken sosyalleştirir. Bu sayede birçok profesyonel yönetici ve firma sahibinin yanı sıra keşfedilmeyi bekleyen genç beyinlerle tanışabilirsiniz.

8-YENİLİKÇİDİR

AmericanLIFE, tüm yeni teknolojilere ve yönetim modellerine açıktır. Teknolojiyi yakından takip eder, yeni eğitim ve yönetim modelleri üretir. Öğrencilerinin eğitimlerini English Central projesi ile destekler, tüm şubelerinin yönetimlerine çağdaş, özgün, pratik çözümler sunar ve hizmet kalitesini arttırır.

9-KOLAYLAŞTIRIR

AmericanLIFE İngilizce ve Kişisel Gelişim Sertifikaları iş bulmanızı, ödeme ve kredi seçenekleri bu eğitimi satın almanızı, öğretmenleri öğrenmenizi, QMSR problemlerinizin çözümünü, eğitim danışmanları karar almanızı kolaylaştırır. AmericanLIFE hayatı kolaylaştırır