İngilizce Kursu Erken Kayıt İndirim Fırsatı

Türkiye’nin ekonomik büyüme ile olan iddiası ve bu konudaki çalışmaları ancak nitelikli bilgi üretimi ya da nitelikli insan faktörü ile gerçekleşebilir. İngilizce eğitimi ise uluslararası entegrasyon ve gelişim için en gerekli faktör olarak önümüzde durmaktadır.

7 yaş ve üstü herkesin İngilizce dil ihtiyaçlarını Eylül 2018 itibariyle karşılamak üzere oluşturulmuş programlardır.

İngilizce erken kayıt programı ne zaman başlar?

Programımız Eylül 2018 itibariyle başlayacaktır.

İngilizce erken kayıt  programından kimler yararlanabilir?

Bu programdan yetişkin saydığımız, lise ve dengi okul öğrencileri, üniversite ve üstü eğitim alan herkes, 7 – 14 yaş arası teenage grupları, kısacası İngilizce ihtiyacı hisseden herkes faydalanabilir. Kurumumuz lokasyonu gereği çok kolay ulaşılabilir bir yerde bulunmaktadır.

İngilizce erken kayıt programı kayıtları ne zamandır ve indirim fırsatı nelerdir?

Bu programlara kayıtlar 1 Haziran 2018 tarihi itibariyle başlamış olup mevcut kur fiyatları 2017 fiyatları üzerinden değerlendirilecektir.

American LIFE İngilizce dil eğitimine nasıl hazırlanıyor?

Kurumumuz uzman kadrosu, yabancı dil eğitiminin içeriğine uygun olarak özgün müfredat ve metotlar geliştirir. Böylece kısa zamanda maksimum fayda ve amaç odaklı bir program ile eğitim verir.

Uygun materyaller hazırlanır ve eğitim daha keyifli hale gelir. Sınıflarımızda maksimum 12 öğrenciye eğitim vererek, eğitim kalitesini maksimumda tutar.

Uzman kadromuz genel merkezimiz öncülüğünde sürekli bir eğitim alır ve kendini günün şartlarına uydurarak güncel kalır. +More club sınıfları ile tüm Türkiye’de konuşma sınıfları ile destek verir. Deneme sınavları ile ara ölçümler yapar ve gelişim alanlarını belirler.

 

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım?