IELTS

Ielts Tam adı International English Language Testing System olan sınavın Türkçe karşılığı “Uluslararası İngiliz Dili Sınav Sistemi” olarak belirtilmektedir.

IELTS Sınavı, İngilizce’nin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak ya da çalışmak isteyenlerin İngilizce dil seviyelerini değerlendirmek için yapılan bir sınavdır. Dil becerilerini adil, doğru ve amaca uygun bir şekilde, dünya çapında kabul edilmiş standartlar çerçevesinde değerlendirir ve başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar tüm seviyelerini kapsar.

İki Sınav Seçeneği
IELTS Sınavı, Akademik ve Genel Eğitim şeklinde iki çeşittir. Adaylar, eğitim ve profesyonel hedeflerine ve kendilerinden istenilen vize taleplerine göre hangi sınava gireceklerine karar verirler. Her iki sınav da konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini değerlendiren dört bölümden oluşur.

 

IELTS  eğitimlerinde Kızılay AmericanLIFE Şubesi olarak öğrenci adaylarımızı ilk önce uzman kadromuzun hazırladığı seviye belirleme sınavına alırız. Öğrenci adayımızın  bu sınav sonucuna göre hangi bölümden hangi konudan ne kadar eksikliği varsa belirlenir ve kişinin ihtiyaçlarına yönelik özel müfredat oluşturulur.AmericanLIFE Kızılay olarak sizi bu sınava en başarılı olabileceğiniz şekilde hazırlarız. Uzman eğitmenlerimiz, profesyonel olarak hazırlanmış ders programı ve içeriklerimiz, kaliteli materyal ve dökümanlarımız ile sınavın tüm bölümlerine hazırlanmış olacaksınız. Amacın dışına sapmayan, hedefe yönelik eğitim programı ile sınava en iyi puanı alacak şekilde girmenize yardımcı oluruz. Sadece eğitim değil, sınavla ilgili her adımda  yanınızda olmaktayız

IDP Türkiye tarafından Kızılay AmericanLIFE  kayıtlı öğrencilerine verilen workshop ve özel eğitimler sayesinde Ielts Sınav komisyonunda yer alan eğitmenler tarafından feedback yazıları yazılarak öğrencilerimizin eğitim süreçlerinde detaylı analiz desteği  sağlanmaktadır.

Sınav danışmanlığı ve Sınav alımı konusunda da öğrencilerimize ücretsiz hizmet sağlamaktayız.

Siz de bu ayrıcalıklı dünyada yer almak istiyorsanız sizleri ofisimize bekliyoruz.

Adres: Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. Servet Apt. 5/2 Kızılay/Çankaya

İletişim: 0312 425 00 68–0312 425 00 23