Çocuklar İngilizce öğreniyor. İlköğretimlere yönelik İngilizce kursları olarak ta hizmet veren American LIFE Ankara Kızılay çocuklarınıza İngilizce kelimeleri, sayıları, kavramları ve daha pek çok İngilizce terimleri öğretmeye alanında uzman öğretmenlerle sürdürüyor.

Çocuklarınız İngilizceyi eğlenerek evindeki rahatlıkla öğrensin.
İngilizce dersler, oyunlar, şarkılar, okuma, yazma, dinleme, gramer, quizler, sınavlar, resimli anlatımlar ve dahası için çocuklarınız için İngilizce öğrenmek artık çok kolay. Okuldaki eğitimlerini pekiştirmek ve her zaman bir adım önde olmak için profesyonel İngilizce eğitimi sağlayan American LIFE Ankara Kızılay çocuklarınıza evlerindeki rahatlık ve samimi ortamda İngilizce öğrenimini kolaylaştırıyor. İngilizce öğrenmek isteyen herkesin kolayca istifade edebileceği Teenglish sınıflarımızda eğitim, çocuklarınızı geleceğe emin adımlarla yaklaştırıyor.

Sizin için hazırladığımız videolarımızı Youtube kanalımızdan yada galerimizden izleyebilirsiniz. Güncel kampanyalarımza göz atabilir size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. İngilizce kursu fırsatlarımızdan anında haberdar olmak için;

Adres: Mithatpaşa Cd. No:43/E Kızılay / Çankaya / ANKARA
Telefon: +90 (312) 432 00 23
Eposta: kizilay@americanlife.com.tr
Web Site: http://www.kizilay.americanlife.com.tr/