Ankarada çocuklar için ingilizce kursu American LIFE Ankara Kızılay.

American LIFE Ankara Kızılay çocuklarımız için ingilizce almanca rusça fransızca yabancı dil eğitimini eğlenceli bir hale getirdi.

Sıcak samimi bir ortamda çocuklarımızın anlayabileceği dilde bir eğitim sağlayan American LIFE Ankara Kızılay İngilizce Almanca Rusça Fransızca Yabancı Dil Kursu, yaptığı aktivitelerle Ankarada çocuklar için ingilizce kursu ile öğrenmeyi verdiği eğitimle eğlenerek örenmeyi hızlandırıyor.

Alanında uzman öğretmen kadrosuyla sosyal aktivite destekli yabancı dil öğrenmek çocuklar için artık çok kolay. İngilizce ödevlerini kolayca yapmak, eğlenceli projeler hazırlamak, yabancı film ve dizileri orijinal dilinde seyretmek isteyen çocuklara ve gençlere özel olan yabancı dil kursu olan American LIFE Ankara Kızılay çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlıyor.

Sadece İngilizceyle sınırlı olmayıp Almanca Rusça Fransızca’da yabancı dil eğitimi sağlayan American LIFE Ankara Kızılay, çocuklarımızı kaliteli eğitim için eşsiz eğitim yöntemleri sunuyor.

Çocuk olup onların gözüyle hayata bakan eğitmen kadromuz koşmak, yuvarlanmak, oynamak, çizmek, boyamak, konuşmak, sormak ve öğrenmek isteyip hazırladığı çocuk grubu yabancı dil eğitimini sadece onlara özel hazırladı…

Kendini evindeymiş gibi hissettiren eğitim ortamıyla sosyalleştirip iyi vakit geçirmesini sağlayarak yeteneklerini keşfetmesini sağlamak, paylaşım duygusunu geliştirmek, konsantrasyonunu artırmak ve becerilerini geliştirmek adına 7 – 10 yaş gurubu çocuklar için ingilizce eğitimi artık Ankarada.

Okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim öğrencilerine en iyi ingilizce kursu hizmetini en iyi fiyatlarla bütçenize uygun almak için sizleri Ankara ofisimize bekliyoruz.

Bizlere aşağıdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz;

Adres: Mithatpaşa Cd. No:43/E Kızılay / Çankaya / ANKARA
Telefon: +90 (312) 432 00 23
Eposta: kizilay@americanlife.com.tr
Harita: