Okul Dönemi Çocuk İngilizcesi Programları

Okul Dönemi Çocuk İngilizcesi Programları

AmericanLIFE Dil Okulları Kızılay Şubede 8-13 yaş arası çocuk grupları İngilizce dersleri 10 Ekim 2015 Cumartesi günü başlayacaktır.

Çocuk programlarımızın içeriği, çocukların yaş gruplarına göre değişir. Her yaş için özel olarak hazırlanmış programlarımız okulların müfredatına paralel gitmektedir. Bu sayede öğrencilerimiz yabancı dili 4 beceri üzerine (okuma, konuşma, dinleme, yazma) öğrenirken, okul sınavlarından da başarılı notlar alacak seviyede olacaklardır. Amacımız dili öğrencilerimize sevdirerek ve konuşturarak öğretmektir. İlköğretimde okuyan çocuklarımıza İngilizceyi oyunlarla, aktivitelerle öğreterek onların yabancı dil korkusunu ortadan kaldırıyoruz. Öğrencilerimizin ilerlemeleri yapılacak olan sınavlar ile takip edilirken, eksik kaldıkları konuları tamamlamadan diğer konulara geçilmez. Bu sayede öğrenci temelini eksiksiz kapatırken, ilerleyen konularda da başarısını artırır.

Yapılan araştırmalara göre, çocukların 7-12 yaş arasında İngilizceyi öğrenmeye başlamaları ve çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine geliştirmeleri, ileride çok iyi bir seviyede İngilizceye sahip olacaklarını gösteriyor. Bu nedenle 7-12 yaş grubuna özel, öğrenci merkezli eğitimle başarılarını arttırmayı amaç ediniyoruz.

TEOG destekli eğitim içeriği ile, öğrencilerimizi bu sınava hazırlarken, sınavdan alacakları yüksek puan ile başarılı bir lise eğitiminin kapılarını onlara açıyoruz. TEOG sınavında çıkacak olan dil bilgisi konuları ve kelime bilgisi için Milli Eğitim Bakanlığının kitabı müfredat konularını, test çözümleri ile destekliyoruz. Sınavda çıkacak olan tüm konuları öğrenciler kısa sürede tamamlayarak, yapılan kulüplerle öğrendiklerini pratiğe dökme imkanını onlara sunuyoruz.

Çocuk gruplarımızda hem yabancı hem de Türk öğretmenlerimiz birlikte eğitim vereceklerdir. Çocuklarımız yapılacak olan aktivite dersleri ile, derslerinde öğrendikleri konuları, konuşarak pratik yapma imkanı bulacaklardır. Öğrencilerimizin tüm kulüplere katılımı ücretsiz olacaktır.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü başlayacak olan 216 ders saati eğitimlerimiz 8 Mayıs 2016 da tamamlanacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Adres; Mithatpaşa Caddesi 43/E Kızılay ANKARA

İletişim; 0312 432 00 23

 

 

Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavına Katılın Puanınızı Hemen Öğrenin