LYS-5 Hazırlık Programı

LYS-5 Hazırlık Programı

AmericanLIFE Dil Okulları Kızılay Şubede LYS- 5 hazırlık dersleri 24.10.2015 Cumartesi günü başlayacaktır.

ÖSYM tarafından İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinde yapılan bu sınavda, İngilizce dilinden sınava girecek öğrencilerden B2 (Upper Intermediate) seviyede dil bilgisi hakimiyeti istenir. İngilizce öğretmenliği, mütercim tercümanlık, filoloji gibi bölümler okumak isteyen öğrenciler bu sınava katılım sağlarlar.

Kursumuz LYS – 5 hazırlık derslerinde verilecek eğitim içeriği;

Dil Bilgisi, Kelime Bilgisi

İngilizce-Türkçe; Türkçe-İngilizce Çeviri

Paragraf Tamamlama

Anlamca Yakın Olan Cümleyi Bulma

Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümleyi Bulma

Cümle Tamamlama

Cloze Test

Test Tekniği

LYS gruplarımızda öğrenci sayısı maksimum 12 kişiden oluşur. Ders günlerimiz Cumartesi ve Pazar öğleden sonra olup, derslerden sonra da soru çözümü saatleri olacaktır. Kursumuz 24.10.2015 Cumartesi günü başlayıp, 22.05.2016 Pazar günü sona erecektir. Öğrencilerimiz toplamda 300 ders saati eğitim alarak, sınav hazırlık programlarını tamamlayacaklardır. Öğrencilerimiz LYS-5 hazırlık kayıtlarını gerçekleştirdikten sonra, kurumumuzda yapılan Yaşam Boyu Eğitim Desteği kulüplerine ücretsiz olarak katılma hakkını elde edeceklerdir.

Alanında uzman eğitim kadrosu ile verilecek olan derslerimizde, konu anlatımı ve soru çözümü olarak yapılacak tüm derslere sınav öğretmenlerimiz eşlik edecektir. Öğrencilerimizin ilerlemelerini ve eksiklerini takip etmek amacıyla haftalık olarak deneme sınavları yapılacaktır.

Öğrencilerimizin bu stresli dönemlerinde, AmericanLIFE Dil Okulları ailesi olarak yapacak olduğumuz Sosyal Aktiviteler ile motivasyonlarını arttırarak, sınav hazırlık dönemlerini stresten uzak geçirmelerini sağlıyoruz.

LYS-5 Kursumuz Hakkında Detaylı Bilgi İçin İletişim; 0312 432 00 23

Adres; Mithatpaşa Caddesi 43/E Kızılay ANKARA

 

Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavına Katılın Puanınızı Hemen Öğrenin