Çocuklar için İngilizce

Çocuklar için İngilizce

Çocuklarınıza Eğlence ve Eğitim Dolu Bir Yaz Tatili Hediye Edin.

22 Haziran- 4 Eylül arası toplamda 3 seviye bitirecekleri hızlandırılmış yaz kurslarımız için kayıtlarımız başlamıştır.

8.sınıflara özel TEOG destekli derslerimizde her seviye 80 ders saati olarak verilecektir.

Gruplarımız;      

                          8-10 yaş : JUST FOR KİDS: Bir an için çocuk olduk ve hayata onların gözü ile baktık. Onlar koşmak,oynamak,çizmek,boyamak,konuşmak,sormak ve öğrenmek istiyor. Just for Kids programını bütün bunlarla donattık,bizde yeniden çocuk olmak istedik.

Çocuklarımızın sosyalleşmesi,iyi vakit geçirmesi,yeteneklerinin keşfedilmesi,paylaşım duygusunun gelişmesi,konsantrasyonunun artması ve öz bakım becerilerinin geliştirilmesi ortak hedefimizdir.

                         11-13 yaş : ENGLISH FOR JUNIORS: Her çocuk farklıdır,değişik ilgi alanları ve farklı yeteneklere sahiptir.English for Juniors programında çocukların ilgi alanları,zeka türleri,hangi aktivitelerle daha keyifli ve kolay öğrendikleri belirlenir.

Çocuklarımızın yaratıcılığının geliştirilmesini,yeniliklere uyum sağlamasını,duygularını iyi ifade edebilmeyi öğrenebilmesini ve empati kurmayı öğrenebilmesini amaç ediniyoruz.

                        14-17 yaş : ENGLISH FOR SENIORS: Dil öğrenmek doğal bir süreçtir.Film izlerken,internette araştırma yaparken,şarkı dinlerken,sunumlar yaparken,konuşurken İngilizceyi gençlerin hayatına dahil ediyoruz.Gençler iletişim becerilerini geliştiren bu programdan çok keyif alacaklar.

İyi bir geleceğe hazırlanmasını,akademik başarısını arttırmasını,kendine güvenen aktif bir birey olmasını,karar verme yeteneğinin gelişmesini amaç ediyoruz.

İLETİŞİM: Mithatpaşa Cd. No:43/E Kızılay / Çankaya / ANKARA

TELEFON: +90 (312) 432 00 23 

Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavına Katılın Puanınızı Hemen Öğrenin