İngilizce Kurs Kampanyası

AmericanLIFE Ankara’da İngilizce Kurs Kampanyalarında yeni bir indirime imza atıyor. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarınza girerek AmericanLIFE Kızılay‘ı takip etmeniz yeterli. 1000 tl indirim görselini beğen, birlikte kazanmak istediğin bir arkadaşını etiketle ve çekilişe katıl. acele et ve fırsatı kaçırma

 

1000tl-hediye-kampanyasi-cekilise-katil

KIZILAY AMERICAN LIFE YABANCI DİL KURSU YAYIN DANIŞMANLIK HİZ. TIC. LTD. ŞİRKETİ

Sosyal Medya 1000 TL İndirim Kampanyası / 2018

Çekilişe Katılım Koşulları

Çekilişe katılım koşulları Facebook üzerinden https://www.facebook.com/allinkizilay/ ve Instagram üzerinden https://www.instagram.com/americanlifekizilay/ adresinde yayınlanan duvar postu yarışmaları için geçerlidir.

1.Hediye etkinliğinde, katılımcılardan AmericanLIFE Kızılay Facebook ve Instagram Sayfalarını beğenmeleri ve yayınlanan “1 Arkadaşını Etiketle” paylaşımına “1 Arkadaşını Etiketlemeleri” beklenmektedir.

2.Kazanan, 24 Haziran 2018 saat 23.59 ’a kadar arkadaşını etiketleyenler arasından çekilişle seçilecektir.

3.Hediye etkinliği kazananları 25.06.2018 Pazartesi günü saat 17:00’da açıklanacaktır. Kazananlara hediyeleri kimlik ibrazı ile birlikte 26.06.2018 tarihinden itibaren sonraki 7 işgünü; içerisinde  Meşrutiyet Caddesi Servet Apt: 5 / 1-2
Kızılay Çankaya Ankara
adresine başvuru yapmaları gerekmektedir. Hediye hakkı kullanılmadığı takdirde  1. Yedek katılımcıya geçecektir. Yedek talihli 25.06.2018 tarihinde açıklanacaktır. 1000 TL  hediye etkinliğine sadece AmericanLIFE Kızılay Facebook ve Instagram sayfalarının takipçisi olan gerçek kişiler katılabilir. Hediye etkinliğine, Ankara sınırları dâhilinde yaşayan herkes katılabilir.

4.Her bir takipçi için katılım 1 (bir) defa ile sınırlıdır. Hediye etkinliği sonunda 2 kişi (1 katılımcının kendisi, 1 de etiketlediği arkadaşı) toplamda 1000TL indirim kazanacaktır.

5.Hediye etkinliğine katılım ücretsizdir.

6.Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle katılabilirler ve iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.

7.Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile etkinliğe tekrarlı katılımı ve hediye kazanımı kural dışıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcı hiçbir uyarı yapılmadan diskalifiye edilir.

8.Etkinlik sonunda kazanılan hediye bir başka kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz, değiştirilemez ve/veya hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.

9.Kızılay American Life Yabancı Dil Kursu Yayın Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şirketi, önceden bildirimde bulunmaksızın kampanyayı durdurma ve koşullarında, kampanya kurallarında, kampanya süresinde, katılım şartlarında ve hediyeler gibi kampanya ile ilgili her türlü konuda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

10.Kızılay AmericanLIFE Facebook ve Instagram hediye etkinliği hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

11.Kızılay American Life Yabancı Dil Kursu Yayın Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şirketi çalışanları, çekilişi kazansalar bile hediye alamazlar.